Inspirujące liczby

Zadaliśmy grupie złożonej z ponad 100 optyków z całej Polski wiele pytań. Pytaliśmy przede wszystkim o to jak moglibyśmy im pomóc w codziennej pracy? Odpowiedzi na pytania stały się inspiracją do działania. Dowiedzieliśmy się że....

74% optyków przyznaje, że dobór soczewek w oparciu o katalogi jest czasochłonny i bywa bardzo trudny
ponad 45% optyków ponosi straty z powodu braku możliwości porównania cen soczewek

Często mniej, naprawdę znaczy więcej

Kiedy wyników wyszukiwań jest naprawdę dużo, niemożliwe zdaje się wytypować idealną soczewkę w krótkim czasie, ale mamy na to sposób. Podzieliliśmy proces wyszukiwania na dwie części. W pierwszej określasz moce a w drugiej filtrujesz soczewki poprzez określenie parametrów. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób wytypujesz tylko te, które pasują. Korzystaj z wyszukiwarki już teraz i rozpocznij swój bezpłatny okres próbny. Korzystaj z wyszukiwarki już teraz i rozpocznij swój bezpłatny okres próbny.

Filtrowanie

  • Określ indeks, dopasuj PHI

    Proces precyzyjnego doboru zacznijmy od określenia cech fizycznych soczewki czyli jej średnicy i grubości. Nie musisz ograniczać się do podania jednej wartości, wiemy jak ważne było dla optyków wyszukiwanie w przedziale wartości. Takie podejście gwarantuje że wyszukiwanie zawsze skończy sie sukcesem, a przy tym pozostaje bajecznie proste i przyjemne.

  • To nie koniec możliwości…

    Żeby tego było mało, kiedy masz już pasujący indeks i PHI ograniczasz ilość możliwych soczewek wybierając materiały z których są zrobione oraz dostępne do nich powłoki. Wtedy wybór tej właściwej jest już dziecinnie prosty. W końcu Glasson to produkt kompletny, stworzony z niebywałą dbałością o każdy detal.

  • 4 Sprzedajesz soczewkę

    Ostatni krok w wyborze soczewki to jednocześnie pierwszy krok w jej sprzedaży. Nie musisz już przepisywać danych z katalogu, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić na podniesienie jakości obsługi klienta. Glasson oferuje wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego systemu do zarządzania salonem optycznym, tylko o wiele lepsze.

Przenieś swój salon w przyszłość

Rozpocznij swój bezpłatny 7-dniowy okres testowy

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.

Zgadzam się