Klienci lubią wiedzieć...

Zapominając o tym jednym szczególe, możesz bardzo dużo stracić. Po co ryzykować i stawiać na szali zaufanie i lojalność swoich klientów dlatego, że zapominasz się komunikować? Zmień stare nawyki i zacznij troszczyć się o swoich klientów. Nie pozwól by czuli się niedoinformowani. Glasson to narzędzie stworzonego do komunikacji z klientami salonu optycznego.

85% Dla 85% klientów SMS przypominający o odbiorze okularów jest pomocny
75% Nawet o 75% zwiększyła się sprzedaż i zaangażowanie klientów w salonach, które używają SMS do komunikacji
 • Dobry sposób na...

  na pierwszą kampanię promocyjną Twojego salonu. Od teraz masz narzędzie, za pomocą którego możesz wysłać masowo e-mail do wszystkich klientów swojego salonu z informacją o promocji na usługi bądź produkty. To prostsze niż myślisz. Glasson powstał w ścisłej współpracy z najlepszymi specjalistami branży optycznej i wiemy, że takiej funkcji bardzo na rynku brakowało.

 • Bezprzewodowy świat

  Wykorzystaj to, że doskonała większość Twoich klientów ma telefon komórkowy zawsze przy sobie, wystarczy kilka pomysłów na komunikację i gotowe. Bądź z klientami na bieżąco, poinformuj o dniu darmowego badania wzroku, złóż życzenia i daj rabat w dniu urodzin, celebruj dzień kobiet, babci, ojca. Okazji jest nieskończona liczba. Takie działania przyczyniają się do budowania relacji, klienci o Tobie nie zapomną.

 • Wiadomości od szablonu

  Wiemy, że oprócz personalizowanych wiadomości, gdzie adresatem może być tylko jedna, osoba istnieje duża część komunikacji, która może brzmieć tak samo dla wszystkich. Skończ ze żmudnym wpisywaniem treści SMS-a informującego o odbiorze okularów, czy badaniu wzroku. Korzystaj z szablonów, które wcześniej możesz sam zdefiniować. To dzięki nim wysyłka wiadomości jest jeszcze prostsza.

 • Prosto do celu

  System sam podpowiada, którzy klienci czekają na swoje okulary, i za naciśnięciem jednego przycisku wysyłasz do nich wiadomość. Komunikacja w Glasson jest wymyślona tak, żeby pięknie działać i tak też wyglądać. Opracowując koncepcję oprogramowania na dzisiejsze czasy, podnieśliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, oddając w Twoje ręce kompletne narzędzie do zarządzania nowoczesnym salonem. Wierzymy, że z nami Twoja praca stanie się przyjemnością.

Komunikuj się na masową skalę

Masowa wysyłka wiadomości to świetne narzędzie, dzięki któremu Twoje wiadomości docierają szybko i precyzyjnie do adresata. Dobrze zbudowana komunikacja poprawia sprzedaż oraz zwiększa rozpoznawalność Twojej marki.

SMS Premium

12 groszy/SMS
Wiadomości PRO, mogą być wysyłane ze zdefiniowanym polem nadawcy
(do 11 znaków, bez polskich) lub ze stałego 9-cyfrowego cyfrowego numeru GSM.
Wybierając SMS PRO, możesz wysyłać SMS i odczytywać odpowiedzi klientów.
 • Doręczenie wiadomości - średnio 1 min
 • Odbiorca takiej wiadomości może na nią odpowiedzieć
 • Możliwość zamówienia indywidualnego numeru
 • Możliwość zamówienia nadpisu, w polu numer telefonu adresata otrzyma nazwę salonu

Rozpocznij swój 7-dniowy okres próbny

Twój salon zasługuje na więcej niż tylko kilka niepołączonych ze sobą narzędzi. Zasługuje na kompleksową platformę obsługi klienta salonu optycznego i sprzedaży.

Przetestuj bezpłatnie przez 7 dni

Jeżeli masz pytania, zostaw swoje dane, oddzwonimy.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.

Zgadzam się