Przewiduj swoją przyszłość

67%
67% salonów optycznych nie gromadzi danych zakupowych swoich klientów
81%
81% konsumentów przyznaje że swoje decyzje zakupowe uzależnia od poziomu obsługi klienta

Czym jest baza?

 • Ambasadorzy salonu

  Potraktuj talię klientów jak ambasadorów Twojego salonu. Pomyśl ile nowych klientów przyszło do Twojego salonu z polecenia tych, którzy odwiedzili Cię wcześniej. Zacznij dbać i pielęgnować relacje. Dowiedz się jak najwięcej o klientach, zapamiętuj ich decyzje zakupowe i preferencje, tak żeby poczuli się u Ciebie wyjątkowo. Gwarantujemy, że to naprawdę działa.

 • Wzajemne połączenia

  Wyznajemy filozofię, że korzystanie z oprogramowania powinno być wspaniałym doświadczeniem, a do tego niezbędny jest wygodny i użyteczny interfejs. Przy projektowaniu aplikacji przemyśleliśmy go od podstaw skrzętnie ukrywając zaawansowane mechanizmy, które pracują w tle. Masz więc nieraz wrażenie że program myśli za Ciebie, sprawdza i łączy ze sobą najważniejsze informacje. Wszystko to dla wygody i Twojego bezpieczeństwa.

 • Identyfikuj klientów

  Klienci są różni, ale na pewno trafił Ci się nie raz taki, który wymagał więcej Twojej uwagi, był kapryśny lub bardziej wymagający. Dzięki Glasson w intuicyjny sposób dołączysz notatkę, przypiętą do karty klienta, tak aby w przyszłości przygotować się do rozmowy bądź nie popełnić błędów podczas obsługi.

Jak wykorzystać bazę?

 • Prosty formularz, ogromne możliwości

  Rozstań się raz na dobre z ręcznym rejestrowaniem informacji o klientach i przechowuj wszystkie informacje w jednej bezpiecznej lokalizacji. Pamiętamy, że jedynym właścicielem danych wprowadzanych do systemu jesteś Ty. My zapewnimy do nich stały dostęp, dbamy o ich strukturę i bezpieczeństwo.

 • Pliki pod ręką

  Czy zdarzyło się że klient zgubił swoje ulubione okulary, przyszedł do Ciebie po nowe i usilnie próbował wyjaśnić Ci jakich szuka? To kłopotliwa dla obu stron sytuacja, ale jest na nią dobry sposób. Zrób zdjęcie gotowej pracy i dołącz zdjęcie do dysku. Dzięki temu nigdy więcej się to nie powtórzy. Zadbaj o dokumentację swoich prac w jednym miejscu, a Twoi klienci to docenią.

 • Buduj zaufanie

  Zaufania klienta nie można kupić, ale można je zbudować. Zadowoleni klienci nie tylko chętniej wydają pieniądze w Twoim salonie, ale także rekomendują go innym. Kontrolując odpowiedni rytm komunikacji z klientami z łatwością zbudujesz z nimi dobre relacje. Jesteśmy przekonani że nasze oprogramowanie zmieni Twój salon na lepsze.

Zawsze najnowsze uaktualnienia. Gratis

Dzięki pracy w chmurze, masz pewność, że opublikowana wersja Glasson jest najbardziej aktualna. Przeglądarka sama pobierze z serwera najnowszą wersję aplikacji i wyświetli na Twoim ekranie. Dzięki takiemu podejściu nie ominą Cię żadne nowe funkcje, które dla Ciebie przygotowaliśmy

Nadal nie wiesz czy Glasson jest dla Ciebie?

Zamów indywidualną prezentację.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.

Zgadzam się