Magazyn jakiego oczekiwali klienci nareszcie dostępny!

Cała Twoja optyczna kolekcja i dostęp do ogromnej biblioteki soczewek okularowych masz zawsze pod ręką. Twoje soczewki magazynowe, oprawki, soczewki kontaktowe oraz akcesoria w jednym katalogu – wszystko masz tutaj, uporządkowane według kategorii. To pierwszy magazyn, który pamięta za Ciebie, gromadzi dane kontaktowe klientów, a wszystko to zintegrowane jest w Wyszukiwarką soczewek.

 • 1 Zacznij w wyszukiwarce, skończ tu

  Cokolwiek zechcesz sprzedać – sprzedasz. I jest to znacznie prostsze niż myślisz. Nie ma dla nas znaczenia czy sprzedajesz soczewkę znalezioną przez wyszukiwarkę czy tą, którą masz na stanie magazynowym. Nasz magazyn umożliwia Ci pełną elastyczność, sprzedajesz to co chcesz i jak chcesz. Glasson to w końcu oprogramowanie stworzone dla Ciebie.

 • 2 Elastyczna sprzedaż

  Sprzedaż nie może być niczym skrępowana – to wolność wyboru i przejrzystość. Z nami budujesz zamówienie klienta jak z klocków; zaczynasz od soczewek potem dodajesz oprawki a końcu wybierasz usługi. Elastyczność to dla nas możliwość edytowania ceny, dodania rabatu czy zmiana stawki VAT. Wiemy, że to ty jesteś specjalistą, znasz się na tym, więc ostatnie zdanie należy zawsze do Ciebie.

 • 3 Diabeł tkwi w szczegółach

  Czy kiedykolwiek zdarzyło się, że klient przynosi okulary w ramach reklamacji, a numer oprawki był już nieczytelny? A co z klientami, którzy po czasie przychodzą i chcą identyczne moce szkieł i powłok jak dotychczas? Rzetelne zbieranie informacji o sprzedaży i łączenie ich z danymi kontaktowymi klienta to podstawa działania w dobrze zarządzanym salonie optycznym. Dzięki Glasson nic Cię nie zaskoczy, bo on pamięta za Ciebie. Przenieś poziom obsługi klienta na niedostępny dotąd pułap.

 • 4 Informacje finansowe

  Na półmetku procesu sprzedażowego definiujesz wszystkie informacje finansowe – określasz rabat, odliczasz refundacje, notujesz zaliczkę. Dzięki temu już wtedy dokładnie wiesz ile klient będzie musiał zapłacić przy odbiorze. Wszystko za sprawą doskonałej harmonii, prostocie i wewnętrznemu przepływowi informacji. Glasson to kompletne narzędzie upraszczające codzienne zadania optyka. Razem z naszym systemem tworzycie tandem o niesamowitych możliwościach.

Tego się nie spodziewasz. Problem ręcznego wypisywania kopert to przeszłość

Drukowanie koperty raz na zawsze rozwiązuje problem ręcznego przepisywania tych samych informacji kilka razy. Na dowolnej drukarce, na przygotowanych przez nasz szablonach, od dzisiaj samodzielnie możesz wydrukować kopertę. Znajdują się na niej wszystkie informacjami potrzebnymi do zrealizowania pracy na warsztacie, oraz gotowy do odcięcia kwit z numerem zlecenia dla klienta. Jeszcze nigdy wcześniej przyjmowanie pracy nie było tak przyjemne jak teraz.

Salon w chmurze

Ciesz się niczym nieograniczonym dostępem do aplikacji zawsze, gdy tego potrzebujesz. Niezależnie od miejsca, czy urządzeniu. Jeżeli na swoim urządzeniu masz dostęp do internetu znaczy, że masz swój salon pod kontrolną. Glasson robi praktycznie wszystko co potrzebujesz w jednym miejscu.

Przetestuj bezpłatnie przez 7 dni

Jeżeli masz pytania, zostaw swoje dane, oddzwonimy.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.

Zgadzam się