8 kroków diagnostycznych

Pola formularza możesz dowolnie pomijać, tworząc indywidualny zestaw parametrów budujących Twoje badanie.

Jak rozpocząć badanie?

 • Kliknij w kalendarz

  Badanie zaczynamy od kliknięcia w kalendarz. Od dziś wszystkie informacje dostępne będą w przejrzystym terminarzu w chmurze. Oznacza to nieograniczony dostęp do wizyt oraz całego systemu na wielu urządzeniach jednocześnie, z dowolnego miejsca na świecie. Takie rzeczy tylko w Glasson!

 • Dodaj wizytę

  Po kliknięciu w kalendarz jedyne, czego od Ciebie wymagamy, to wypełnienie dosłownie kilku niezbędnych informacji na temat planowanej wizyty. Wyznacz pracownika, który przeprowadzi badanie, następnie wyszukaj pacjenta z listy oraz wybierz usługę. Po ponownym kliknięciu w zaplanowaną wizytę rozpoczynamy badanie wzroku. Już najwyższy czas, żeby wykorzystywać narzędzie, które przenosi Twój salon w przyszłość.

 • Glasson podpowiada

  Podpowiedzi znajdziesz na wielu etapach badania. Nie musisz wpisywać cały czas tych samych zwrotów, wystarczy, że w nie klikniesz, a opis pola zostanie wzbogacony o wybraną podpowiedź. Pomyśleliśmy nawet o tym, aby między kolejnymi podpowiedziami automatycznie dodawać spację i przecinki. Wszystko to sprawia, że wyklikanie karty badania staje się jeszcze szybsze.

 • Intuicyjny kreator

  Kreator daje Ci możliwość natychmiastowego przejścia do interesującego Cię fragmentu badania, zostawiając resztę niewypełnioną. Podczas wypełniania formularza większość z pozycji to pola wyboru, gdzie jedynie zaznaczasz interesujące Cię wartości, co w zasadzie eliminuje ryzyko popełnienia błędów.

 • Dopasuj okulary z użyciem wyszukiwarki

  Po zakończonym badaniu, już tylko krok dzieli Cię od dobrania soczewek za pomocą wyszukiwarki. Niczego nie musisz przepisywać, system przeniesie odpowiednie wartości do wyszukiwarki. Dobranie soczewek dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klienta stało się jeszcze prostsze.

Co wyróżnia gabinet Glasson?

Niesamowicie prosta i intuicyjna obsługa. Wyjątkowo szybki proces umawiania nowej wizyty. Płynne przejścia przez wszystkie kroki badania. Nie spotkasz tutaj szeregu ograniczeń, to Ty decydujesz, które z kroków i pól formularza są ważne i z nich powstają Twoje badania. Na końcu procesu możesz wydrukować podsumowanie badania oraz dobrać soczewki. Nasz gabinet podniesie jakość badania na niedostępny do tej pory poziom.

Przenieś swój salon w przyszłość

Rozpocznij swój bezpłatny 7-dniowy okres testowy

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.

Zgadzam się