Obsługiwane protokoły

W Glasson obsługujemy najpopularniejsze protokoły drukarek fiskalnych. Oznacza to kompatybilność z większością modeli drukarek fiskalnych dostępnych na rynku

 • Ściągasz program

  W ustawieniach Glasson znajdziesz cały dział poświęcony fiskalizacji. To tam znajdują się odnośniki do najbardziej aktualnych wersji oprogramowania kontrolującego drukarkę. Po wybraniu jednej z platform, na którą chcemy pobrać oprogramowanie nastąpi jego automatyczne pobranie i zapisanie. W Glasson zawsze masz pewność, że pobierasz najbardziej aktualne oprogramowanie obejmujące najnowsze modele drukarek.

 • Instalujesz

  Po pobraniu pliku oprogramowanie musi zostać zainstalowane na komputerze. Po jego poprawnym zainstalowaniu i podłączeniu drukarki nastąpi jej automatyczne parowanie. Oprogramowanie kontrolujące jest jedynym sposobem na skuteczne zintegrowanie Glasson z drukarką fiskalną.

 • Drukujesz paragony

  Po zakończonej sukcesem instalacji i parowaniu urządzeń, już nic nie dzieli Cię od drukowania paragonów wprost z Glasson. Udostępniamy Ci także historię wydruków oraz edycję pozycji, przed dokonaniem wydruku paragonu. Po zakończeniu okresu próbnego dodatek fiskalizacja jest płatny, a jego cena integracji to 10 zł netto miesięcznie.

Na dowolnym systemie

Fiskalizacja w Glasson dostępna jest na obie platformy. Zarówno dla komputerów pracujących z Mac OS, jak i tych pod kontrolą Windows

 • Windows
  XP/Vista/7/8/8.1/10

 • Mac OS

 • Faktury VAT

  Po każdym zleceniu i sprzedaży w 2 kliknięciach jesteś w stanie pobrać fakturę VAT. Od Ciebie zależy czy chcesz ją wydrukować i wręczyć klientowi osobiście, czy pobrać w PDF i przesłać w załączniku za pomocą e-mail. W Glasson nie musisz zmieniać dotychczasowej numeracji faktur, Ty decydujesz jaki format numeracji mają mieć faktury. Możesz je także nieco spersonalizować, dodając logo swojego salonu.

Przenieś swój salon w przyszłość

Rozpocznij swój bezpłatny 7-dniowy okres testowy

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.

Zgadzam się